Jsme na Facebooku

Statistika návštěvnosti

TOPlist

Hudební skupina a duo MANE

Mane_Web_V_M

Novinky-18-04-18

31.12.2017
Tak ať Vám to v Novém roce ladí 
.
.
.
.
.
.
.
.
.

22.12.2017 Štastné a veselé přátelé !! 🙂 ))
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13.12.2017
Tak a je to !
O uplynulém víkendu jsme konečně vyzkoušeli v ostrém trestu náš nový přírůstek.
Konečně se podařilo připravit k produkci nově pořízený základ naší kapely, kterou je aranžovací stanice, jak se správně říká těmto klávesám od Yamahy. 
Zcela nový typ GENOS, který jsme pořídili před několika týdny mohl konečně ukázat, zač jsou toho klapky. 
Teď ještě odladíme finální zvukové nastavení a pevně věříme, že i Vy oceníte lepší zvukovou kvalitu, kterou si Vám snažíme neustále přinášet. 

11.11.2017
No a máme tady další novinku.
Stále se snažíme postupovat dál a dál. A protože je pro nás hudba opravdu hlavně koníčkem, nelitujeme občas nějaké té korunky z rozpočtu a uděláme si radost. Tato radost samozřejmě přináší nové hudební možnosti ruku v ruce s lepší kvalitou produkce, což si užíváme jak my, tak samozřejmě také Vy.
V nejbližší době nahradíme delší dobu a hlavně věrně sloužící piáno od pana Yamahy s označením Tyros4 za zcela novou generaci Genos.
Již jsme ve fázi testů, zkoušek a především plnění hudebních dat do tohoto úžasného stroje.
Kdy a kde se s ním poprvé ukážeme zatím nedokážeme přesně stanovit, protože rozsáhlost našeho repertoáru svůj čas bude potřebovat. V každém případě se moc těšíme, že Vám budeme moci přinést novou nekompromisní kvalitu zvuku. 
Pro Ty z Vás, kteří chtějí ochutnat něco málo z mimořádných vlastností této pracovní stanice, jak se moderně uvádí, nabízíme odkaz přímo na stránky Yamaha zde
Malá perlička na závěr. Podle vyjádření prodávajícího jsme se pravděpodobně stali prvním majitelem tohoto piána v ČR. Plánované to samozřejmě nebylo …

11.11.2017
Jak jsme předeslali, přelom roku pro nás bude plný novinek.
Jednou z nich je výměna na „dechovém“ postu. 
Dana Blehu, který nás musel vzhledem k pracovním povinnostem opustit, vystřídal altsaxofonista Michal Ťupa. Již jsme absolvovali první společné vystoupení na tanečních kurzech a myslíme, že se máte na co těšit. 
O Michalovi se samozřejmě dozvíte více v rubrice Sestava. V každém případě jeho hudební záběr je opravdu velmi široký a kouzlu jeho sága podlehnete na první poslech. 
.
.
.
.
.

23.10.2017
Čas letí jako bláznivý, zpívá se v jedné skladbě. Je to až neskutečná pravda. 
Teprve o minulém víkendu se nám za letošní svatební sezónou zavřely dveře. 
Samozřejmě, že malé ohlédnutí společně s fotografiemi naleznete na našem Facebooku, ale zde bychom chtěli především poděkovat všem snoubencům a nyní novomanželům, kteří si vybrali právě naší kapelku pro svou oslavu vstupu do společného života. Snad jsme přinesli prima náladu a podpořili svatební veselí. 
Ještě jednou všem hodně štěstí. 
No a už nyní jsme započali taneční období prvními prodlouženými, které budou střídat různé soukromé či společenské akce.  
Aktuální novinkou je postupný nákup nové techniky, který jsme začali pořízením nového bezdrátového setu pro Renču. Její v pravdě Popelkou zvaný mikrofon od AKG HT80 již skutečně značně přesluhoval a tak po dlouhých 13 letech byl nahrazen sadou od Audix označenou AP41 OM5, tedy pokud Vás zajímá detail. Ovšem něco mnohem zásadnějšího nás čeká na přelomu roku. Co však, to si zatím necháme jako malé překvapení.   

18.4.2017
Uplynulým víkendem nám definitivně skončila letošní plesová sezóna. Všem těm, kteří si nás objednali nebo za námi vyrazili moc děkujeme a vážíme se jejich přízně. Pevně věříme, že jsme Vás dokázali pobavit a roztančit. Slibujeme, že již nyní usilovně pracujeme na dalším ročníku a moc se na Vás opět těšíme, pokud se samozřejmě neuvidíme někde na soukromé akci nebo obecní slavnosti.
Ještě jednou moc děkujeme za přízeň Vaše Mane …
A pár fotografií si můžete prohlédnout na FB profilu zde

4.1.2017
Začali jsme psát datum se šťastnou sedmičkou. A tak bychom chtěli všem naším příznivcům, kamarádům, známým i neznámým hostům, kteří za námi dorazí ať už tancovat nebo jen tak na kukandu na naše stránky či profil poděkovat za dosavadní podporu a přízeň. Přejeme Vám do roku 2017 především pevné zdraví, pohodu, štěstí a všudypřítomné veselí a také samozřejmě mnoho úspěchů i v pracovním životě.
Slibujeme, že se budeme i v tomto roce snažit přinášet Vám pokud možno jen samou radost a zábavu tak, abyste vždy odcházeli od nás jen s prima náladou
Vaše Skupina Mane
.

4.1.2017
Podzimní retrospektivu naleznete na našem FB profilu zde …

20.8.2016
MixSestava obrázků není pohledem do dlouhé minulosti, nýbrž dvouměsíční retrospektiva. Tak často jsme měnili techniku. Fotečka vlevo ještě zobrazuje původní digitální mix Line6, který nám neustále zamotával hlavu. Z našeho pohledu zvukově a uživatelsky pro samozvučící se kapelku dokonalý, avšak v zoufalé kvalitě hardwaru. A tak po dobu řešení výměny za něco jiného jsme se na chvíli vrátili k analogové klasice, což zachycuje obrázek uprostřed. No a výsledkem hledání nějaké digitální cesty splňující nároky na rozsah užívání se nakonec stal produkt Soundcraft Ui16. Definitivně jsme tak opustili analogový prostor, tedy nějaký otočný nebo potahový knoflík a vše nastavujeme zcela přes displej iPadu nebo tabletu. Hlavní přínos pro ostatní členy je pak možnost ovládat si požadované nastavení individuálně skrze své tablety, ze kterých jinak standardně čteme texty.
Věříme, že se opět posuneme v kvalitě zvuku mířícího k Vám a přineseme touto změnou další příjemné chvilky při poslechu právě naší grupy.

27.4.2016
Svatby_2016Uplynulý víkend jsme na plno rozjeli kolotoč svatebních veselic. Tou první ještě pod sněhovými vločkami, ale v březovém háječku kdesi pod Moníncem. Prostředí krásné, ba přímo luxusní, nevěsta nádherná, ženich veselý, jídlo skvělé, snad jsme tedy i my splnili očekávání a vytvořili dobrou zábavu, o kterou se vlastně budeme snažit i nadále. Tak všem novomanželům hooodně moc štěstíčka a těšíme se na Vás
🙂
.
.

10.4.2016
Dan4Přinášíme Vám velkou změnu v našich řadách
Honzu Kostohryze střídá po dlouholeté spolupráci ostřílený mazák na dechové nástroje Dan Bleha z Klášterce nad Ohří.
Mimochodem zvláštní poděkování „Kosťovi“ naleznete v záložce sestava (zcela dole).
Někteří z Vás již měli možnost slyšet novou sestavu v jakési předpremiéře na podzim a hlavně pak na závěrečném večeru tanečních kurzů uplynulou sobotu a pevně věříme, že Vás Danovo „dechování“ zaujalo.
Dan zvládá dokonale jak altsaxofon, tak i klarinet a přináší nový pohled na naší interpretaci nejen klasické taneční hudby, ale i zábavové muziky, kterou od nás znáte.
O dalších veřejných akcí, na kterých si budete moci lahodný Danův saxofon opět poslechnout, Vás budeme včas informovat.

3.3.2016
Dan1Vážení a milí přátelé, příznivci naší grupy,
již tento víkend budete mít opět jedinečnou možnost zúčastnit se výjimečné akce.
Hlavní tématem sobotního večera pořádaného Tanečními kurzy manželů Dufkových bude tanec. A to jak klasický, tak latina a nebudou samozřejmě chybět i nějaké legrácky.
A druhým zásadním důvodem pro Vaši návštěvu může být netradiční složení naší kapelky. Jako host dorazí saxofonklarinetový mág Dan Bleha. Takže některé skladby od nás zazní v nové podobě. Proto neváhejte a vyražte, třeba že je již v podstatě vyprodáno na sezení. Sedět se koneckonců stejně nebude, tanec bude na první místě a židlí nebude třeba.
Tak tuto sobotu 9.4.2016 v 19.30h v teplickém Krušnohorském divadle se na Vás těšíme 🙂

29.3.2016
Velikonoční víkendem jsme definitivně uzavřeli letošní plesovou sezónu. Dovolte nám tímto, abychom Vám poděkovali za pozvání právě k Vám a snad jsme naplnili Vaše očekávání, pobavili Vás a dokázali zahrát právě Vámi oblíbené písně. My jsme si letošní sezónu užili na sto procent a už nyní se připravujeme na další akcičky, které nás čekají. Tak brzy naviděnou 🙂
Soubor fotografií si můžete prohlédnout na našem Facebooku (nemusíte se logovat nebo registrovat, stránka je veřejná)

9.1.2016
Pokud máte chuť, mrkněte na malou podzimní retrospektivu na náš Facebook (nemusíte se logovat nebo registrovat, stránka je veřejná)

5.1.2016
Beneficni ples SanceVážení přátelé a příznivci dobrých skutků
Srdečně Vás zveme na tuto akci, která pomůže dobré věci.
Pokud tedy rozmýšlíte, kam si vyrazit první březnovou sobotu, rádi tančíte, chcete vidět nesmrtelného Michaela Jacksona a zároveň podpořit stacionář dětí s kombinovanými vadami, pak určitě přijďte na tento plesík 🙂
.
.
.
.
.
.
..
.

.
.

31.12.2015 – a ještě Šťastný Nový rok 🙂
PF_Mane_2016

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
23.12.2015 – tak Šťastné a veselé 🙂
Vanoce 2015.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.

.
.
.

5.11.2015
Leto_15_13Novinek je aktuálně nějak více a málem bychom zapomněli na jednu ze zásadních 🙂
Luděk se po několika létech spolehlivé spolupráce s panem Godinem seznámil s novou láskou svého života.
Jelikož se pan Godin hodlal uložit k důchodovému odpočinku, nezbývalo nic jiného, nežli si vyjít na seznamku do jisté prodejny hudebních nástrojů. Díky absolutní toleranci, pochopení, trpělivosti a také nápadu Klárky došlo nejprve k několika letmým dotykům s jinými kráskami, až se Luďkovi dostala pod ruce ta pravá. Láska na první dotek i pohled. A jak dokázala pěkně vyzpívat své pocity z Luďových pohlazení …
A protože Klárka Luďkovi novou krásku dovolila nejen do domu pod podmínkou, že bude mít takový pěkný dlouhý krk a umět se naladit na Luďkovu notu, stala se jeho aktuální partnerkou Lady „Stratocaster, přesněji řečeno Fender American standard Stratocaster HSS Shawbucker MN3CS“.
Pro nás ostatní je souznění tohoto páru jako živá voda. Těšíme se z každého jejich společného doteku, které ústí v nádherný zvuk a zas o něco dokonalejší hrou Luďka.
Škoda dalších slov, to prostě musíte slyšet …
.

2.11.2015
Katerina_11_2015Přátelé, Kamarádi, Vážení příznivci nádherných Věšáckých atmosfér, ale i Vy všichni ostatní.
20.11.2015 se uskuteční jedinečná veřejná produkce skupiny MANE v téměř plném – tedy POZOR – 6ti členném složení.
Chybět bude bohužel pro nemoc pouze Honza Kosťa Saxofon.
Ale jinak tam budeme připraveni ve složení Renča, Klárka, Viki, Luděk, Martin a Honza.
Pokud přemýšlíte, jak si zkrátit dlouhý listopadový večer, prima se pobavit, zobnout nějakou tu mlsku nebo ochutnat některé z prémiových vín ze sbírek Dušana Rubeše, pak neváhejte a doražte za námi.
Ideálně si zajistěte pro jistotu rezervaci na uvedeném čísle u Jiřinky.
Moc se na Vás těšíme
Vaše Mane …
.

24.10.2015
Svetla1O uplynulém víkendu jsme zažili opět jeden z velkých dnů.
Kromě již tradiční Dožínkové skvělé zábavy, na kterou Vás dorazilo opravdu hojný počet, prošla ostrým testem nová světla.
Světelný park jsme doplnili totiž o celkem 5 nových kousků.
Čtyři jsou další otočné hlavy tentokrát typu Beam vytvářející úzký světelný paprsek a pátým světlem je výkonné UV světlo. Samozřejmostí je kotvící hardware a přenosné tašky. Završili jsme tím více, nežli měsíční přípravy.
Snad Vám tedy kromě stále nově doplňovaných skladeb v našem repertoáru přinášíme další střípek do celkového prožitku a posouváme laťku o stupínek výše.
.

26.3.2015
V předešlém víkendu pro nás pro letošek definitivně skončilo plesání.
Pokud chcete vidět malé ohlédnutí, mrkněte na náš Facebook.
.

21.1.2015
Premiera3Ti z Vás, kteří dorazili v pátek 16.1.2015 na ples DDM Bílina, měli možnost shlédnout jakousi naší malou premiéru. Tou byla účast v nové nedávno avizované alternaci a tentokrát rovnou v kompletní sestavě s Viki a Martinem. Měli jste tak možnost zaslechnout v naší produkci zcela nové songy a především pak nový projev Viki a Martina. Pevně věříme, že pro Ty z Vás, kteří nás znají v původním složení, to byla příjemná změna, a že jsme Vás opět dokázali pobavit a roztančit. Skromně myslíme, že ano, soudě dle v podstatě stále po celý večer plného parketu bílinské Kaskády.
Zatím si necháme pro sebe, kdy a kde jde na led první nebo druhá lajna – řečeno hokejovou hantýrkou. Nemyslíme tím samozřejmě, že by jedna lajna – tedy sestava měla být tzv. ta „druhá“. Doufáme, že v každém složení dokážeme vytvořit stejnou atmosféru s případně trochu jiným repertoárem. Přesto pro příští sezónu plánujeme uvádět, v jaké sestavě budeme na dané akci účinkovat. To ukáže až čas …
.

4.1.2015

Novinky v sestavě !!!

Vysoké pracovní vytížení, bydliště v Praze a obětavý rodinný život Klárky a Luďka se nám ne vždy daří zcela sladit s diářem akcí. Proto jsme po dlouhé výhradní společné spolupráci oslovili Viki (Veroniku) a Martina a požádali je o podporu. Výsledkem tohoto je, že nás budete moci vidět od nynějška v různých sestavách. Základ však bude i nadále tvořit Renča a Honza, které doplní do tria Luděk tak, jak jste zvyklí doposud, nebo nově Martin. Pokud vystoupíme ve čtyřech, pak to bude v první variantě Renča+Honza+Luděk+Klárka (nebo Viki) a ve druhé pak Renča+Honza+Martin+Viki.
Pevně doufáme, že to v důsledku přinese pestřejší rozmanitější projev a repertoár opět více reagující na Vaše přání.
S příchodem Martina zařazujeme nově skladby například od Frankie goes to Hollywood, Dire Straits nebo Erica Claptona, či nové/jiné skladby od Olympicu.
Viki zas přináší skladby třeba od Faith Hill, Sarah Connor nebo Adele.
Samozřejmostí zůstává vokálový 3hlasý nebo 4hlasý projev celých sestav.
Kompletní představení nových členů naleznete v rubrice „sestava

 

.

.

22.12.2014

Opět se blížíme k času, kdy všechna dětská očka začnou jiskřit a vyhlížet netrpělivě kudrnaté robě, které jim nějakým zázrakem zanechá spousty krásných dárečků pod stromečkem, nebo případně bělovousého staříka, který u nás v Čechách na rozdíl od zámoří také splní svůj úkol o den dříve, nežli je tomu tradicí v „jůesej“, prostě k času, kdy se pevně věříme dokážete na chvíli zastavit v každodenním shonu, sejít se s svými blízkými a strávit tyto chvíle ve společném štěstí, lásce a zdraví.
Přejeme Vám z celého srdce krásné Vánoční svátky a úspěšné vykročení do roku 2015.
Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a těšíme se, že budeme moci znovu přinést zábavu do Vašich všedních dní a doufáme, že se nám podaří Vás opět roztančit i v roce následujícím.

Vaše skupina Mane 🙂

.

2.11.2014

Této pozvánce se přeci nedá odolat …

Spousta klasické taneční hudby, velkorysý taneční parket, vánoční atmosféra, zkuste se na chvíli zastavit v předvánočním shonu a doražte za námi …

Jste srdečně zváni 🙂

.

.

.

.

.

.

.

.

.

1.11.2014

A je tu opět nezaměnitelná atmosféra krásných dam ve večerních toaletách, pánové v oblecích s bílými rukavičkami a první nesmělé krůčky jak po taneční ploše, tak i ve společnosti.

.

.

.

.

10/2014

Možná sentimentální výrok, ale tak nějak to vnímáme.
„Letí to jak hrom“
Svatební oslavy jsou pro letošek za námi. A byl to fofr tak veliký, že jsme nestačili ani průběžně přidat nějakou tu fotečku.
Všem letošním Novomanželským párům upřímně a ze srdce děkujeme, že jsme mohli být při tom a ještě jednou dodatečně přejeme hodně štěstí …
Už nyní se těšíme na další ročník a pevně věříme, že bude stejně veselý, jako ten letošní.

.

.

05/2014

Digitální technologie nás pronásledují na každém kroku. Úžasně chytré a výkonné telefony, ultraplacaté televize, auta která sama parkují a hlídají nás řidiče, inteligentní domácnosti řízené počítačem a tak dále …
A tak v důsledku konce životnosti našeho dosavadního mixážního pultu od pana Mackieho jsme i my podlehli svodům jedniček a nul a po důkladném rozhodování mezi analogovou klasikou nebo digitálním světem jsme nakonec podlehli lákadlu nepřeberných možností zabalených do jednoho lehounkého přístroje nahrazující desítky kilogramů v různých krabičkách a těžkých kufrech.
Jelikož seznámení se s panem Line6kou proběhlo velmi rychle, snad i díky intuitivnímu ovládání, můžeme po několika akcích zvolat „Viva digital!“.
Rozdíl v kvalitě výsledného zvuky všemi směry, tedy jak směrem ze scény, tak i do odposlechových cest, rozsah použitelnosti dynamických procesí a vestavěných efektů, které se mimo jiné dají na sebe vrstvit, nás doslova ohromil.
Pro znalce přidáváme odkaz k prohlídce našeho nového přírůstku : Line 6 StageScape M20d
A pro ostatní alespoň pozvání se slovy legendárního Miloše Skalky „ostrý obraz a dobrý zvuk …“

.

05/2014

Svatba je velmi zásadním krokem v životě každého z nás.
Obrovské přípravy, výběr šatů, volba místa konání hostiny a mnohdy i volba samotného místa obřadu, s tím spojený stres, zdali se vše vydaří, jestli bude přívětivé počasí, no hlavně nesmí pršet 🙂
Prostě den „D“
To vše velmi silně vnímáme a proto nám záleží na tom, abychom Vaše svatební veselí podpořili a byli právě my ta správná hudba na svatbu, abychom dokázali pobavit všechny přítomné.
Snad se nám to daří a jelikož se svatební sezóna na plno rozjíždí, chtěli bychom tímto popřát všem nevěstinkám a ženichům, aby na tento den měli jen ty nejkrásnější vzpomínky. A to ať už s naší účastí nebo bez nás.
Tak hodně štěstí a moc se na Vás těšíme …
Vaše Maňátka 🙂
.
.

8.4.2014

Tuto sobotu pro nás letošní plesání definitivně skončilo.
Všem těm, kteří nám svěřili svou důvěru a pozvali nás na merendu velmi děkujeme a pevně věříme, že jsme splnili očekávání a dokázali Vás pobavit a roztančit.
Těšíme se už nyní na další již téměř zaplněnou sezónu a pokud chcete shlédnout střípky z té letošní, mrkněte na náš FB stačí kliknout zde

23.1.2013

Plesová sezóna nabrala obrátek.
A přestože jsme letos k vidění pouze na dvou maturitních plesech, jelikož si naše volné termíny v předstihu rozebrali myslivci, hasiči, obce nebo města pro své akcičky, prvním z plesů byl právě ten maturitní.
A je opravdu nádhera vidět slečny a mladé muže proměněné na skvostné a dokonalé pány společnosti a parketu.
Těšíme se na další setkání s Vámi třeba právě u Vás …
Tak plesové sezóně ZDAR 🙂

.

.

.

.

22.12.2013

Rok opět utekl jako voda. Na zem se snáší sníh, silnice pokryl led, noci jsou dlouhé, honíme se za vánočními dárky a snažíme si připravit čas „pohody a štěstí“.
A tak Vám opravdu upřímně ze srdce přejeme, aby jste se dokázali na pár dní zastavit, potkat se svými bližními a skutečně si co nejvíc užít společně štěstí a lásku bez ohledu na to, kolik budeme mít pod stromečkem dárků a řízků na talíři
Krásné vánoce Vám přejí Vaše Maňátka
.
.
.
.
.
.

20.10.2013

Několik měsíců uteklo jako voda, ujeli jsme tisíce kilometrů, rozmotali a smotali kilometry kabeláže, zažili spousty zajímavých okamžiků a poznali spousty veselých a milých lidiček.
Především bychom chtěli poděkovat všem nevěstinkám a ženichům, kteří nám svěřili důvěru a pozvali nás na jejich „Velký den“.
Bylo nám obrovskou ctí a radostí přispět ke svatebnímu veselí a ještě jednou moc moc přejeme do společného života všeho nej nej …
S podzimním opadem listí se rozjel na plné obrátky čas tanečních zábav a především tanečních kurzů. Už se nemůžeme dočkat jak rozpustilé zábavy tak dokonalé elegance tanečních párů v kurzech tance.
Plesová sezóna již také klepe na vrátka. Už se na Vás opět moc těšíme a pouze přidáváme malinkou glosu : volných termínů na zimu 2014 už mnoho nemáme :-), tak neváhejte …
.

27.3.2013

Finita la Commedia
plesová sezóna budiž pro rok 2013 skončena
Všem, kteří si nás vybrali právě pro svůj plesík upřímně děkujeme a doufáme, že jsme splnili očekávání.
Pevně věříme, že jsme Vás dokázali pobavit, roztančit nejen tělo, ale i ducha a přinést alespoň trocha rozptýlení a vesela do dlouhých zimních večerů.
Budoucím maturantům držíme palečky, aby zkoušky z dospělosti zvládli s úspěchem a vykročili tou správnou nohou do dalších studijních počinů nebo přímo do života.
Hasičským sborům, obcím a všem ostatním přejeme pokud možno krásné jaro a těšíme se na další setkání s Vámi všemi.
A na Vás novomanželátka, kteří se chystáte říci si své „ANO“ a volíte právě naší „grupu“ se už chystáme 🙂 )))

.

 

3.2.2013

Oficiálně prohlašujeme letošní sezónu – samozřejmě podle našeho skromného názoru – jako zatím za nejkrásnější.
Krásné dámy, dokonalí gentlemani a spousty dobré zábavy
Těšíme se na každé setkání s Vámi
Vaše Maňátka
🙂

.

.

15.1.2013

Po prvním plesovém víkendu prohlašujeme sezónu 2013 zahájenou.
Těšíme se na zimu plnou nádherných maturantek v dokonalých róbách, mladé muže proměněné v dokonalé gentlemany nebo na myslivecké či hasičské uniformy.
Ale především se těšíme na plné sály veselých lidiček chtějících se pobavit a zadovádět si třeba právě na tu naší muziku.
Tak na brzké shledání …

.

.

23.12.2012

Rok 2012 pomalu ale jistě končí a kromě přicházejících Vánočních svátků se chystáme bilancovat uplynulý rok a připravujeme si Silvestrovská předsevzetí a plány na rok následující.
Proto nám dovolte, aby i naše skupina poděkovala za obrovskou přízeň v roce 2012, které se nám od Vás dostalo a dovolte nám popřát všem lidičkám dobré vůle prožití pokud možno nejkrásnějších svátků Vánočních, veselou Silvestrovskou noc a úspěšný rok 2013.
Těšíme se na Vás, Vaše Maňátka …
.
.
.

.

5.11.2012

Tuto pozvánku skutečně musíme zveřejnit.
Rozhodně neváhejte :

NÁVRAT PO LETECH

Po dlouhé době se obnovuje tradice…
… Společenský večer pro absolventy tanečních kurzů u manželů Dufkových, nejen pro ně, ale i pro širokou veřejnost, prostě pro Vás pro všechny, kteří rádi tančíte kompletní taneční repertoár…..
Čeká Vás večer plný taneční hudby (viz.plakátek) a zajímavých vstupů…

.

.

.

.

.

.

4.11.2012

Podzim je pro nás synonymum Tanečních kurzů
Parket plný mladých krásných lidiček, krásných dívek s ještě krásnějšími šaty, pánové v bílých rukavičkách a tak nějak jiná – gentlemanská atmosféra linoucí se sálem.
Je to pro nás vždy velmi příjemná změna a proto se vždy už nemůžeme dočkat podzimu.
Pokud Vás také lákají takové pocity, doražte za námi … : tanecnidufkovi.cz

.

.

8.10.2012

Sluníčko již nedokáže vyhnat teploty nad magickou dvacítku a tak se musíme smířit s tím, že nám dalo léto pro rok 2012 definitivně vale.
Ruku v ruce s létem také pro nás skončila letošní svatební sezóna, kterou střídají zábavy, plesy, večírky všeho druhu a především opět tolik očekávané taneční kurzy plné nádherných dívek a dokonalých gentlemanů v bílých rukavičkách.
Všem nevěstinkám a ženichům ještě jednou moc děkujeme za přízeň a důvěru, kterou nám dali při volbě hudby právě na ten „svůj velký den“ a pevně věříme, že jsme splnili očekávání a přispěli tak k vytvoření jen těch příjemným nebo dokonce krásných vzpomínek.
Dodatečně přejeme všem novomanželátkům hodně moc štěstíčka
Vaše Maňátka

.

16.4.2012

Vážené nevěstinky a mužní ženichové
svatební sezóna 2012 budiž zahájena 🙂
Už se na Vás moc těšíme a zatím přejeme pohodové přípravy bez stresů
Vaše Maňátka

.

 

2.4.2012

Touto rozpustilou fotečkou z posledního plesu letošního ročníku definitivně uzavíráme plesání pro rok 2012.
Všem těm, kteří si nás letos zvolili děkujeme a věříme, že jsme nezklamali očekávání v dobrou zábavu. Soudě však podle „hrnoucích“ se objednávek na další rok se nám to pravděpodobně podařilo (nebo alespoň trošilinku 🙂 ).
Už nyní se těšíme na další plesovou sezónu, kterou otevíráme nezvykle již v říjnu letošního roku v České Kamenici a věřte, že se budeme snažit opět přinésti něco nového pro zpestření.
Protože jsme v jarních a letních měsících v podstatě plně vytíženi soukromými akcemi (mimochodem – už se na Vás novomanželátka moc těšíme), poslední veřejně přístupnou akcí, na které si můžeme společně zaskotačit je Májová veselice dne 11.5.2012 v dubském Věšáku. A tímto Vás zároveň co nejsrdečněji zveme, nežli se rozjedete za dovolenkovým dobrodružstvím, či opékáním zaručeně pravých špekáčků nad táborákem při romantickém západu slunce.
Ještě jednou veliké díky všem organizátorům, tanečníkům, hostům a trpělivým posluchačům a maturantům přejeme dodatečně hodně štěstí v závěrečných zkouškách z dospělosti …
Vaše Skupina Mane

1.3.2012

Plesová sezóna pro nás vstoupila do poslední třetiny. Pevně věříme, že Vám přinášíme letos opět o něco více, nežli v předchozím ročníku. Z hlediska techniky stoprocentně 🙂
Těšíme se na další plesy a akce, které se blíží a pokud nebudete vědět, co s načatým večerem, vzpomeňte si na naší kapelku, mrkněte na naše stránky do rubriky termíny a krkonošsky řečeno „přijďte pobejt“.

 

 

8.1.2012

 

Je to tady, letošní plesová sezóna byla zahájena!

Stalo se tak v teplickém Krušnohorském divadle maturitními plesy Hotelové školy a teplického Gymnázia a podle našeho názoru velmi povedenými. Velmi se těšíme na další nejen maturitní plesy. Pokud tedy nebudete vědět, co s načatým večerem, mrkněte na naše stránky do rubriky termíny a vyražte za námi.

Srdečně Vás zveme …

.

.
.
.
.
.
.:

.

.

20.12.2011

.

Jelikož nás již v letošním roce čeká už jen závěrečná Silvestrovská veselice, zbývá nám po posledním vánočním večírku pouze jediné.
Tím je poděkování Vám všem, kteří nám zachováváte přízeň, či jste si naší hudební produkci objednali třeba jen pro jedinou příležitost.
Pevně věříme, že jsme Vás dokázali v uplynulém roce rozptýlit a pobavit a těšíme se na Vás v roce následujícím.
Přejeme Vám krásné prožití Vánočních svátků

a úspěšný vstup do roku 2012

.

.

 

18.12.2011

Poslední víkend před vánočními svátky již po léta patří závěrečným Věnečkům v tanečních kurzech u manželů Dufkových v Teplicích.
Proto se 16. a 17. prosince opět naplnil estrádní sál Domu kultury tancechtivou mládeží a jejich doprovázejícími.
Atmosféra byla opět úžasná s přehlídkou nádherných šatů dívek a dam a mladí pánové s motýlky se proměnili v dokonalé gentlemany.
Přejeme čerstvým absolventům jen samé úspěšné kroky ve společnosti a především na tanečních plochách.

 

13.11.2011

Kouzelně přelomovým se pro nás stal tento víkend.
V pátek jsme vstoupili do plesové sezóny r.2012 Svatomartinským plesem v krupském Koloseu a v sobotu jsme naopak hudebně doprovodili poslední novomanželský pár v sezóně 2011 na ústecké Větruši.
Všem letošním novomanželům ještě jednou přejeme hodně moc štěstíčka a děkujeme za svěřenou důvěru v případě volby naší hudební formace.
Na tance a plesu chtivé lidičky se již teď moc a moc těšíme …

.

5.11.2011

Čas podzimní přináší kromě nekonečně dlouhých večerů a sychravého inversního počasí jako každý rok tradiční taneční kurzy manželů Dufkových.
O víkendu 4. a 5.11 se konala první prodloužená v teplickém Domě Kultury a my byli již tradičně při tom.
Letošní ročník považujeme za obzvláště povedený, protože taneční kroky absolventů vidíme jako velmi jisté a pohledné.
Už teď se těšíme na Mikulášskou prodlouženou a závěrečný věneček, ve kterém budeme mít jistě všichni možnost vidět mnohem více z tanečního umu budoucích královen parketu a lvů salónů.

.

 

5.10.2011
Veliká změna na našich webových stránkách.
Díky fotografovi Pavlu Večerkovi vznikly zcela nové promo fotečky, které již rolují v baneru a především provázejí nově vytvořenou podobu rubriky sestava.
Pavlovi ještě jednou veliké díky a pozdrav od kapely – focení jsme si neskutečně užili…

 

24.9.2011

A je to tady …
V sobotu 24.9.2011 jsme na plný výkon přešli na kompletně novou světelnou aparaturu.
Skončilo nahodilé blikání nevýkonných diskosvětýlek bez možnosti ovládání.
Díky firmě Šramus z Mladé Boleslavi, jejíž zástupci nám s celou záležitostí pomohli, vznikla sestava, která je plně řízena a skutečně podporuje atmosféru večera nebo přímo vlastních skladeb.
Ještě jednou děkujeme firmě Šramus mimo jiné i za velmi rychlé a vstřícné vyřízení nejen vlastní dodávky, ale i následné služby s tím spojené.
.
.
.
.
.
.

,

7.8.2011

.

Tuto nádhernou karikaturu vytvořila jedna z našich nejvěrnějších fanynek Klára Havlíčková.
Děkujeme Ti Klári a přidali jsme tento skvělý obrázek okamžitě do rubriky „Sestava

.

.

25.7.2011

Letní čas je v našem případě spojen s hudebním doprovodem na svatebních hostinách a polovina prázdnin je zároveň polovinou sezóny. Těšíme se na další „veselky“ a čerstvým manželským párům přejeme do společného života vše nej nej …

 

..

28.5.2011

…….pozor S O U T Ě Ž ! ! ! .

Na jedné z posledních akcí vznikla mimo jiné tato „roztomilá“ fotečka. A když jsme ji uviděli, tak nás okamžitě napadla spousta zajímavých komentářů. V ruku v ruce s tím vznikl nápad vyhlásit soutěž pro naše fanoušky a příznivce. Zašlete nám Váš nápad ve smyslu „co si jako říkáme mezi sebou“ Nejvtipnější komentář, pokud bude samozřejmě zveřejnitelný pověsíme na web a autora odměníme. Uzávěrka této soutěže je v poslední prázdninový den.
Těším se na Vaše příspěvky 🙂
.

.
.
.

.

 

17.4.2011

Jaro se rozeběhlo na plno, teploty pomalu stoupají vzhůru a hrajeme jednu zajímavou akci za druhou.
Klikněte na náš volně přístupný Facebook a dozvíte se více
například zážitek s Božským Danem Nekonečným
nebo quick servis oprava našeho piána přímo na akci
Prostě jaro plné zážitků…
🙂.

.

.

20.3.2011

Milé nevěstinky a vážení ženiši, pomalu ale jistě vrcholí přípravy na Váš „Velký Den“ Jsme samozřejmě připraveni a v plné síle státi se právě Vaší hudbou a podpořit takovou událost. O tom, že svatby hrajeme tak trochu jinak je toho dosti napsáno na serveru www.beremese.cz, kde si své zkušenosti předávají nevěstinky mezi sebou. Pokud tedy zvažujete co a jak, ozvěte se nám my Vám vše rádi popíšeme „co a jak“. Těšíme se na Vaše zavolání 🙂
První glosy můžete zhlédnout také na našem Facebooku, který je přístupný i bez registrace.
.
.
.
.

.

20.3.2011

V sobotu 19.3.2011 jsme odehráli poslední ples letošní sezóny a proto bychom chtěli všem pořadatelům a organizátorům velmi poděkovat za přízeň a důvěru při výběru naší kapely právě na své akce. Pevně doufáme, že jsme splnili Vaše očekávání a dobře Vás pobavili. Maturantům přeje hodně štěstí pro nadcházející zkoušky z dospělosti a těšíme se na další plesovou sezónu v roce 2012.
A pokud nebudete vědět jak s načatým večerem, mrkněte na naše stránky do rubriky termíny a stavte se na nějaké tancovačce. Už teď se na Vás velmi těšíme.

.

13.3.2011

Vracíme se ještě glosou k sobotnímu maturitnímu plesu třídy 8.F gymnázia v Teplicích. Jsme si vědomi, co pro studenty a především pro stále návštěvníky maturitních plesů organizovaných maturanty teplického gymnázia znamená kapela Heki Hek v čele s Martinem Mühlfaitem. O to více nás pak mrzí, když selže organizace a vystoupení této formace se nemůže z technických důvodů uskutečnit. Je škoda, že se organizátoři alespoň po očku nemrknou na naše webové stránky, kde v rubrice technické podmínky jasně definujeme co a jak je nutné udělat proto, aby takový problém nenastal. Více o tomto tématu se dočtete na našem Facebooku, na kterém se můžete taktéž zapojit do diskuze.

.

13.3.2011

S maturitními plesy v roce 2011 jsme se rozloučili posledním z nich v sobotu 12.3.2011 v teplickém divadelním Maskaronu, na kterém jsme hráli pro třídu 8.F teplického gymnázia. Všem školám a třídám, která si nás v letošním roce pro svůj maturitním ples vybrali velmi děkujeme a přejeme úspěšné završení studia a zvládnutí závěrečných, již pravděpodobně bohužel „státních“ maturit. Držíme Vám palečky a úspěšně vykročte do života.
.
.
.
.
.

.

7.1.2011

Rozeběhla se nám naplno plesová sezóna 2011
Pokud Vás zajímají podrobnější informace, klikněte na náš Facebook. Protože máme přístup veřejný, nemusíte se pro prohlídku našeho profilu ani registrovat.
A v případě, že máte chuť se přijít někam za námi podívat, klikněte na naši rubriku termíny, kde je uvedeno kdy a kde nás můžete vidět.
Přijďte, rádi Vás uvidíme. Hezkou zábavu…

.

.

1.1.2011

S rokem 2010 jsme se bujaře rozloučili v restauraci Touha ve Světici u Říčan. Restaurace zaplněná do posledního místečka se hýbala v základech a hrálo se do pozdních ranních hodin. Děkujeme majitelům restaurace Míše a Danovi za skvělou přípravu a za nocleh v útulném pokojíčku. Tak napřesrok znova, už teď se těšíme …
Více foteček na Facebooku

.

 

19.12.2010

Štědrý den se nezadržitelně blíží a tak bychom Vám chtěli poděkovat za přízeň v letošním roce a upřímně popřát krásné prožití vánočních svátků plných pohody, lásky, štěstí a zdraví. Těšíme se na Vás v Novém roce 2011 a pevně věříme, že bude tento rok pro Vás úspěšnější nežli rok uplynulý.

.

.

18.12.2010

O posledním adventním víkendu 17.-19.prosince vrcholily taneční kurzy u manželů Dufkových v teplickém Domě kultury. Závěrečné věnečky probíhaly v pátek, sobotu a v neděli a my jsme jako každý rok byli při tom. Je to krásná podívaná. Slečny jsou snad každým rokem v krásnějších šatech, nádherné účesy a dokonalý makeup. Pánové „odhodí“ pohodlný streetface a promění se v dokonalé gentlemany s bílými rukavičkami. Je to i pro nás velmi příjemné završení kalendářního roku a nakročení do času plného pohody, radosti a rodinného štěstí. Pár obrázků z této události přinášíme tradičně na našem Facebooku.

.

.

11.12.2010

V předpremiéře jsme zahájili plesovou sezónu „maturákem“ teplického gymnázia 8.A tuto sobotu.
Pár foteček si můžete prohlédnout s komentářem na našem Facebooku.
Posledními veřejnými akcemi v tomto roce jsou již závěrečné věnečky v tanečních kurzech manželů Dufkových a nepochybně Silvestrovská veselice v útulné restauraci Touha ve Světicích u Říčan na okraji Prahy. Věřte, že se na Vás již v tuto chvíli moc těšíme.

.

5.12.2010
Tak letos naprosto příhodně ve správné datum přesně v den, kdy se večer naplní ulice čerty, anděly a samozřejmě Mikuláši s dárečky pro nejmenší. Od pátku do neděle probíhaly mikulášské prodloužené v tanečních kurzech u manželů Dufkových. Samozřejmě jsme byli při tom a jak to probíhalo si můžete prohlédnout na našem Facebooku.

.

.

.

.

 

 

2.12.2010

S hlubokým zármutkem v srdci Vám oznamujeme, že nás dne 2.12.2010 navždy opustil náš věrný druh, společník a jediný opravdu neúnavný člen skupiny pan Yamaha Tyros 2.
Odvezl si jej totiž pán z Hradce, kterému přejeme upřímně s naším již v tuto chvíli bývalým parťákem ještě mnoho příjemných chvil a spokojenosti.
Filmovým slangem Terminátorovským řečeno „T2 nahradil T4“. To jste ostatně mohli zjistit již na našich stránkách a Facebooku. Pokud chcete ochutnat něco z umu T4, stačí když klikneš právě zde.
.
.
.

29.11.2010

Jelikož se již pomalinku sžíváme s novým strojem od pana Yamahy s označením Tyros 4, vyvstává nám tedy jasná Nerudovská otázka „kam s ním“, myšleno s Tyros2.
Myslíme si, že jedinou funkcí, kterou nebyl tento vskutku úžasný stroj vybaven je sbírání a lapání částeček prachu. Určitě by mohl někomu velmi dobře sloužit a dělat radost. Pokud máte sami zájem nebo o někom víte, ozvěte se nám.
Loučit se s ním budeme se slzičkou v oku…
.
.
.

28.11.2010
Pomalinku se sžíváme s novým nástrojem. Z jedné velmi povedené akcičky přinášíme fotečky společně s tradičním komentářem na našem Facebooku.
Pokud budete mít příště čas a chuť, zajděte za námi do Věšáku do Dubí, stojí to za to…
.

20.11.2010

.

.

.

.

.

 

A je to tady !!!

Před pár dny jsme po čtyřletém užívání i přes naprostou spokojenost se zármutkem dali padáka japonským muzikantíkům uzavřených v kabátku tvaru diamantu a s nápisem Tyros2.
Nahradili je mladší, virtuóznější, výkonnější, agilnější, ochotnější, více abstinující, zpívající, no prostě noví hudebníci z Ósaky (nebo spíše z Kuala Lumpur) v kabátku s nápisem Yamaha Tyros 4. Zcela nový performance – TO MUSÍTE SLYŠET !!!
Slavnostní „sloupnutí“ folie kryjící centrální displej proběhlo tento pátek 19.11. v 19.11 hodin v teplickém divadelním Maskaronu na 3.ročníku plesu Fary.
Takže heslo na fotce – jak z reklamy z osmdesátých let 🙂

 

10.10.2010
Závěr roku se nese ve znamení kurzů tance, společenské zábavy a vánočních večírků. O těchto akcí Vás samozřejmě budeme průběžně informovat na našem Facebooku.
Tak neváhejte a „přiďte pobejt“…
.

10.10.2010
Máme za sebou poslední svatební veselí tohoto roku a vskutku veselé a příjemné. Za oběma jsme museli vyrazit trochu dále, ale stálo to za to. Za první do Dolínku u Odolené Vody a za druhou do Kojic u Týnce nad Labem. Pár foteček přinášíme na Facebooku.
Oběma novomanželátkům přejeme ještě jednou hodně štěstí…
.

26.9.2010
O výletu na Máchovo jezero, respektive na svatbu v hotelu K.H.Máchy přinášíme pár informací a foteček na Facebooku
.

21.9.2010
Uplynulý víkend byl tentokrát opravdu perný. V pátek v Litvínově, v sobotu v Košticích a v neděli v Proboštově. Jaké to bylo můžete omrknout na Facebooku

10.9.2010
Měsíc uběhl jako voda a samozřejmě jsme nezaháleli. Pokud Vás zajímá, co se dělo, mrkněte na Facebook
Mimo jiné jsme stihli vyrazit i na pár dní za teplem 🙂

.

.

.

.

.

8.8.2010
Po rozpustilém víkendu jsme vložili opět pár foteček z akcí s komentářem na Facebook. Nejvtipnější komentář ohodnotíme :-)))
Jste srdečně zváni…

11.7.2010

Máme za sebou 2 pestré týdny plné hudby, cestování a poznávání nových míst a lidiček.

V minulém týdnu jsme hráli na několika zajímavých akcičkách a to jak svatby, tancovačky a firemní večírky, ale především jsme strávili pár nádherných dní v romantickém prostředí historického Českého Krumlova a okolí.
Pár informací včetně foteček z akcí lze nalézt na našem Facebooku, takže pokud Vás to zajímá nebo nás chcete podpořit, či doplnit informace nebo okomentovat, budeme velmi rádi za Vaší návštěvu našeho profilu právě tam.
A pro Ty z Vás, kteří neví kam na dovolenou nebo na prodloužený víkend, vřele Krumlov doporučujeme. Měli jsme štěstí na velmi hezké ubytování v samotném centru, odkud jsme to měli opravdu jen pár kroků například do Grafitového dolu nebo do muzea Tortury či do muzea Marionet. A pro milovníky romantických posezení na břehu Vltavy je Krumlov plný hospůdek se zpívajícími kytaristy nebo 4ruční hrou 2 mladíků na piáno či klasické country music a samozřejmě diskoték, prostě pro každého kousek. Jen velmi neradi jsme opouštěli krásná místa plná české historie (a medium steak v Papa´s). Tak snad příště…

 

26.6.2010

Jestli pak poznáváte, čí je toto krásně tvarované pozadí? Pokud tipujete Renči, hádáte správně. Měli jsme totiž možnost prožít tento víkend opravdu rozmanitě a i tak trochu s adrenalinem v krvi.
Byli jsme pozváni jako hudební doprovod na oslavu kulatých narozenin do oblasti Českého Ráje a velmi rádi jsme se zúčastnili doprovodného programu. Samozřejmě největším zážitkem pro nás byla možnost svézt se na terénních čtyřkolkách. Renča ujela vytýčenou vzdálenost 300 m v rekordním čase 10 min a 15 sekund a překonala tak s přehledem nejdelší čas všech účastníků. Ale pocit, ten měla určitě nejlepší. No co na tom, že nejrychlejší to zvládli za pár sekund 🙂

Po vlastní oslavě jsme pak velmi rádi druhý den vyrazili se všemi do nedaleké Královodvorské ZOO, po velmi dlouhé době jsme se vrátili do krásného a udržovaného domova zvířat z celého světa. Pokud uvažujete, kam o nadcházejících prázdninách, vyražte právě tam. Chovatelům se podařilo odchovat páreček malých geparďátek. Narodili se v dubnu a jsou ještě hodně malí, ale zase dost velcí na to, aby pěkně potrápili gepardí mamču.
Více foteček samozřejmě naleznete jako vždy na Facebooku.
Tak ještě jednou přejeme panu Goliášovi vše nej a díky za krásně strávený víkend…
.
.

4.6.2010

Po malinké odmlce, kdy jsme s Renčou vystupovali ve dvou na malých akcí, jsme se opět sešli ve třech s Luďkem na svatbě v Bílině. A bylo to prostě super. Luďa mohl konečně „očichat“ nový aparát v plné verzi, spoustu nových songů a také stejnokroj. Děkujeme tímto za příležitost novomanželům, že jsme jim měli možnost zpestřit jejich velký den ve 3 a přejeme dodatečně hodně moc štěstí do společného života.
Tak Luďku, těšíme se na další…
Více záběrů naleznete ve fotogalerii nebo na Facebooku
.
:

29.5.2010

My a slavní…
Na velmi příjemné svatbě tuto sobotu jsme měli možnost blíže se poznat s charismatickou „kuchařinkou“ z pořadu Prostřeno vysílané na TV Prima Radkou Šounovou z Mostu.
Sympatickou učitelku malých dětiček sdílející krásný byteček s bílou kočičkou a vzhlížející se v exotické kuchyni jsme měli možnost poznat v pořadu vysílaného dne 22.4.2010. Veselá a temperamentní Radka kromě kuchařského koníčka pracuje především s malýma dětičkama – má na to dokonce specifické vzdělání. A protože ji v současné době končí „angažmá“ v jedné mostecké škole, je pracovně k mání.
Pokud si chcete její MENU připomenout, klikněte na tento odkaz na stream.
Radko drž se a přejeme Ti hodně štěstí v práci i v lásce …

 

 

15.5.2010
My a restaurace Touha Světice aneb pozor na kruhové objezdy
Výjezd za hraním do této útulné a velmi dobré restaurace umístěné na okraji Světic u Říčan se nám začíná stávat humorně řečeno osudné. Ani jedna z cest tam pro nás neproběhla bez komplikací. Tolik příhod nezažijeme na cestách za celý rok, jako za výlety právě sem a to je Honza „obchoďák“ a najezdí cca 50.tis km ročně.
Předchozí příběhy vynecháme, ale o zkušenost z poslední noci se podělit prostě musíme.
Při návratu v sobotu nad ránem jsme se dostali do pasti kruhového objezdu o Lovosic. Maďarský kamion dokázal šikovně rozházet betonové zátarasy okolo celého „kruháku“ a v půl čtvrté ráno, za deště a oslněni protijedoucími vozy se nám podařilo jeden z těchto zátarasů trefit. Kromě škody na našem autíčku jsme samozřejmě ohnuli nárazem ráfek a výměna poškozené pneumatiky skončila až v osm ráno. Proč, to je na delší příběh, ale jen malá glosa. Pokud máte rezervu pod autem jako my, zkontrolujte čas od času kotvící šrouby uložení rezervy.
V každém případě se zábava opět velmi vydařila a velmi se těšíme na další. Pár foteček naleznete v galerii, díky „Touho“ a zas příště…

.

.

.

 

 

Tak toto je naše nová míchačka…

Mackie CFX12.MKII

.

.

.

 

 

PRODÁNO

15.4.2010 nás definitivně opustil dosud k plné spokojenosti používaný aparátík od LEMu s mixem Behringer. Odvezla si jej Hardcorová formace z jihu Čech. Tak ať Vám kluci slouží tak, jak nám dosud. O novém vybavení Vás budeme informovat na našich stránkách www.skupinamane.cz / Renča pustila slzičku 🙂

 

 

.

.

.

.

10.4.2010
Je to tady, další z našich kamarádů dobrovolně vsunul hlavinku do chomoutku. Zuzka a Kája Ulipovi si řekli své „ANO“ ve Šluknově. Sláva to byla veliká, jedlo se, pilo a hlavně hrálo už proto, že v rodině Ulipů a Haladů není snad nikdo, kdo by na něco nehrál. A tak se proměnila oslava nakonec v takový Jam Sassion.

Děkujeme Vám, že jsme se mohli této slávy zúčastnit. Hodně štěstí…
(pár foteček naleznete v galerii)

 

9.4.2010

Po zimní odmlce jsme znovu zavítali tentokrát do nově otevřených prostor útulné Vinárny Pod Vyhlídkou v Ústí nad Labem na Střekově. Velmi veselý večer v jehož úvodu byla Renča opět obdarována velmi roztomilými dárečky jsme zahájili za pomoci našeho kamaráda Martina Rychtaříka a pak už se naplněná vinárnička roztančila téměř všemi přítomnými.

Střekováci – těšíme se na Vás příště – 7.5.2010
.

3.4.2010
A je to…
Plesová sezóna pro nás definitivně včera skončila. Posledním plesem byl „maturák“ teplické průmyslovky. 22 budoucích strojařů to rozjelo jak se patří a tematicky v kovbojském si připravili dokonce perfektní předtančení na rozpustilou hudbu od Rednex – Cottoye Joe a překvapili i tanečním talentem.
Celý večer se nesl v úžasné atmosféře snad i proto, že díky dubnovému datu už je maturita přímo cítit ve vzduchu. Jen velmi neradi jsme se pak museli ve 2 hodiny ráno rozloučit s ještě plným sálem a dát tak letošní plesové sezóně vale.
Těšíme se na Vás maturanti v další ročníku 2011 a Vám, jež čekají za pár dní zkoušky z dospělosti držíme palce.
Všem školám a třídám, které si nás pro svůj ples letos vybrali ještě jednou veliké díky

22.3.2010
V rubrice „audio a video ukázky“ nám přibylo nové video z maturitního plesu Gymnázia TGM Litvínov, který se konal 5.2.2010 v mosteckém Repre.

21.3.2010
Zlomové se pro nás stalo datum 19.3.2010, protože jsme poprvé vystoupili s novým zvukovým aparátem. Opustili jsme dosud dlouhá léta používanou sestavu LEM 2x250W se subby SA350SA, která je mimochodem na prodej a jenž nám sloužila prakticky bez sebemenšího zaváhání. Modernizovali jsme na koncepčně moderní konstrukci velmi lehkých aktivních repro dB Technologies s výkonem 2x600W společně se subbem LEM X-Low 1500W. Snad se nám v průběhu nádherného večera Josefské zábavy v Dubí u Rubešů ve Věšáku podařilo nakonec zvuk odladit k naprosté spokojenosti přítomných a hlavně nás samotných. Kromě výrazného posílení výkonu je pro nás obrovským přínosem velmi nízká hmotnost jednotlivých bedýnek, které dokáže odnést i naše křehká víla Renča. Hmotnost boxu 12,5 kg mluví sama za sebe.
Bohužel však ještě Renča neměla příležitost zmíněnou nízkou hmotnost posoudit, protože se tentokrát velmi veselého večera ve Věšáku i k její obrovské lítosti nemohla pro nemoc zúčastnit. Zastoupila ji naprosto dokonale a především pohotově členka rockové formace Stará škola Veronika Vavroušková z Horního Jiřetína, za což ji moc děkujeme. Pár fotografií naleznete v galerii nebo na Facebooku.
Pokud se Vám ve Věšáku líbilo a nebo jste se nezúčastnili, slibujeme, že se již domlouváme na dalších datech. Jedná se o listopadové Kateřinské a pak o plese v lednu 2011. Sledujte termíny a určitě doražte.
Pokud jste netrpěliví a nejste ještě dostatečně „vyplesovaní“, pak Vás samozřejmě rádi uvidíme na nadcházejících posledních plesech sezony. Stačí opět mrknout na termíny

13.3.2010
Po krátkém nadechnutí jsme opět plesali, v pátek v teplickém divadle na plese Hotelové školy a v sobotu v mosteckém Repre pro velebudickou školu Liva. Ze druhé akce se nám podařilo pořídit pár fotografií (viz galerie) a musíme říci, že to byla letos jedna z nejhezčích akcí. Pro ty, kteří tam nebyli : společný ples „dálkařů a deňáků“, tedy nechyběli ani Plhovi z Kojčic a ani Hujerovi, celkem bylo šerpováno 5 tříd, moderátory nebyli nikdo jiný než duo Bílský/Leština (ten druhý požádal Sáblíkovou v přímém přenosu na tiskovce o ruku o:)), bohatý program, který však měl spád a vrcholem večera bylo vystoupení Michaela Jacksona alias Honzy Moflára. Prostě super večer. Díky všem a snad „Livo“ příští rok ahoj…

1.2.2010
Naše stránky jsou již plně funkční, doufáme, že se vám líbí.

15.1.2010
spouštíme postupně naše nové webové stránky.
Do konce ledna 2010 by měly být stránky plně funkční :-).
Pevně věříme, že se Vám budou líbit a těšíme se na Vaše reakce

a případné podněty